חברת פרסום בגוגל מדיה החברתית לוגו

פרסום בפייסבוק

אנו מספקים לעסק שלך יותר לקוחות. מודעות ואינטראקציות בפייסבוק.

מזה קידום בפייסבוק ?

פייסבוק היא פלטפורמת מדיה חברתית פופולרית. למעלה מ- 1.8 מיליארד אנשים משתמשים בפייסבוק מדי חודש בכדי לקרוא, לפרסם ולשתף תוכן.

אפשרויות המיקוד לטווח ההגעה והמיקוד הופכות את הפרסום בפייסבוק למעניין עבור חברות.

בעזרת מודעות בפייסבוק אנו יכולים להגיע לקבוצת היעד הנכונה, למשוך את תשומת ליבם ולהשיג יעדים שונים. הם אידיאליים להגברת המודעות למוצרים, לאפליקציות ולאירועים שלכם.

גלה כיצד Fair-digital יכול לעזור לארגון שלך עם קמפיינים המושכים את מודעות הפייסבוק.

מה אתם יכולים לצפות מאיתינו

פייסבוק היא פלטפורמת מדיה חברתית פופולרית. למעלה מ- 1.8 מיליארד אנשים משתמשים בפייסבוק מדי חודש בכדי לקרוא, לפרסם ולשתף תוכן.

אפשרויות המיקוד לטווח ההגעה והמיקוד הופכות את הפרסום בפייסבוק למעניין עבור חברות.

בהתבסס על יעדי הארגון שלך, אנו מייעצים לך על קמפיינים פרסומיים בפייסבוק. אנו מפתחים ביטויי קמפיין יצירתיים   ומביאים את המותג, המוצר או השירות שלך עם מיקוד ממוקד לתשומת לב של קבוצת היעד הנכונה.

 

הגדל את טווח ההגעה שלך עם יותר לייקים ומעריצים

אנו עובדים על מעריצים, עוקבים ודומיינים רבים יותר בעזרת מודעות כמו 'דף כמו' (דמויות כמויות לייקים). ככל שיש לארגון מעריצים רבים יותר בפייסבוק, טווח ההגעה שלך גדול יותר. וטווח הגעה גדול יותר פירושו חשיפה רבה יותר לשיווק ותוכן.

פרסום-יצרה-מותג-פייר-דיגיטאל
פרסום-חנות-פייסבוק

יותר תנועה ומבצעים באתר ובחנות שלך

בעזרת מודעות קישור ומודעות טקסט בפייסבוק אנו מייצרים יותר תנועה ומבצעים באתר של הארגון שלך. אנו משתמשים בתמונה אטרקטיבית, כותרת, תיאור וכפתור קריאה לפעולה כגון 'מידע נוסף', 'הרשמה' או 'הזמינו עכשיו'.

 

התבלט עם הסיפור והמוצרים שלך

במודעות קרוסלה בפייסבוק יש לנו את המרחב לספר את סיפור הארגון שלך. אנו מציגים תמונות או קטעי וידאו מרובים בפרסומת אחת, ובכך מביאים את תשומת לב למוצרים ולשירותים שלך. מודעות קרוסלה בולטות ומבטיחות תנועה ומכירות באתר האינטרנט שלך.

 
 
חנות מקושרת לפוסט חנות בפייס בוק החברה המובילה לקידום ממון בפייס בוק

אינטראקציות נוספות ומודעות למותג

עם תמונות אטרקטיביות וסרטונים מרתקים, אנו מכניסים את הארגון והמוצרים שלכם לתמונה עם קבוצת היעד שלכם. קמפיינים לתמונות ווידאו בפייסבוק הם אידיאליים לייצר תשומת לב למותג שלך, להגביר את המודעות למוצרים שלך ולפתות את הקהל שלך לקיים אינטראקציה.

 

 

לידים נוספים ולקוחות חדשים

מודעות לידים מתאימות במיוחד ליצירת לידים חמים בתוך פייסבוק. בעזרת צורת פרסום זו אנו אוספים נתונים מאנשים המעוניינים בחברה ובשירותים שלך.

כיצד נראה/כותבים טופס רישום בפייסבוק

הגדל את מספר התקנות האפליקציה

אנו משתמשים במודעות האפליקציות בפייסבוק כדי להגביר את המודעות לאפליקציה שלך ולהגדיל את מספר ההתקנות. באמצעות מודעה זו משתמשים יכולים ללכת ישירות לחנות האפליקציות של Google Play ו- App כדי להציג ולהתקין את האפליקציה שלך

 

קדם מוצרים בפייסבוק

בעזרת מודעות מוצר ומודעות מבצעים אנו שמים את המוצרים וההצעות שלך לאור הזרקורים. אנו מנהלים רכישה (מקוונת) ומייצרים הכנסות רבות יותר באמצעות פייסבוק. לקבלת החזר מקסימלי, אנו ממליצים לשלב קמפיינים אלה עם מיקוד מחדש

פרסום אירוע בפייס בוק

קדם את האירוע שלך

אנו משתמשים במודעות אירוע בפייסבוק כדי להביא את האירוע שלכם לידיעת קבוצת היעד. צורת פרסום זו יעילה לקידום ממוקד של האירוע שלכם ולהגדלת מספר המבקרים וההרשמות לאירוע.

קשר ישיר עם העסק שלך

תן לאנשים להתקשר לחברה שלך ישירות מפייסבוק או לשלוח לקוחות עם הוראות לחנות שלך. טופס שמעניין מאוד לקידום החנות הלא מקוונת שלך ולארגונים עם העדפה ליצירת קשר טלפוני עם לקוחות.

תוצאות והמרות עוד יותר

כדי להשיג תוצאות מקסימליות ממסעות הפרסום שלך בפייסבוק, פייר-דיגיטאל יכול להשתמש בקבוצות יעד בהתאמה אישית ובמיקוד מחדש.
בעזרת קבוצות יעד מותאמות אנו יכולים להגיע לאנשים ספציפיים בפייסבוק באמצעות הודעות ספציפיות. בדרך זו אנו יכולים להגיע לאנשי הקשר, הלידים והלקוחות הקיימים שלכם על בסיס מספרי טלפון או כתובות דואר אלקטרוני.
באמצעות מיקוד מחדש, אנו מראים פרסומות בהתאמה אישית בפייסבוק בפני אנשים שהראו לאחרונה עניין בארגון שלך על ידי ביקור באתר שלך. מודעות שניתנות למיקוד מחדש יכולות להכיל תוכן ומוצרים באתר שנצפו או פריטים קשורים שמעניינים גם את המבקר (צולבות למכירה).
קמפיינים מכוונים מחדש מבטיחים ביקורים והמרות רבים יותר (חוזרים) באתר או בחנות שלך.
 

רוצה שנתחיל לשווק את העסק שלך בדיגטאל ?