חברת פרסום בגוגל מדיה החברתית לוגו

פרסום באינסטגרם

אנו מקדמים את המוצרים שלך ומעניקים לך זיהוי מותג ושמות באמצעות אינסטגרם.

מה זה פרסום באינסטגרם?

אינסטגרם היא רשת חברתית בה שיתוף התמונות הוא מרכזי.בסוף שנת 2018 היו בישראל 605 אלף משתמשי אינסטגרם, המהווים 42% מכלל האוכלוסיה. אנשים בגילאים 25 עד 34 היו קבוצת המשתמשים הגדולה ביותר אינסטגרם פופולרית במיוחד בקרב צעירים.

מודעות אינסטגרם (חלק מפרסום בפייסבוק ) מציעות לארגונים הזדמנויות להגיע לצעירים אלה ולקדם את המוצרים והשירותים שלהם בצורה חזותית.

מעניין את הארגון שלך?
צרו קשר עם מומחי המדיה החברתית שלנו. אנו בונים את המותג שלך באינסטגרם עם קמפיינים מפתים

חמשת היתרונות המובילים של מודעות אינסטגרם

מה אתם יכולים לצפות מאיתינו

לאחר השקת הקמפיינים, המומחים שלנו מייד מתחילים לבצע אופטימיזציה של קמפיינים כדי להפחית עלויות ולמקסם את התוצאות שלך.
גלה למטה כיצד נוכל להרחיב את החנות המקוונת, הארגון והמותג שלך באינסטגרם

יחד אנו מגבשים את קבוצת המטרה והיעוד של הארגון שלכם. לאחר מכן אנו מייעצים על האסטרטגיה הטובה ביותר באינסטגרם ואנחנו דואגים לקמפיינים הפרסומיים שלך באינסטגרם מא ‘ועד ת’. בעזרת קמפיינים מתחשבים אנו מביאים ביעילות את המותג או המוצר שלך לידיעת קבוצת היעד שלך.

 

המוצרים שלך מתמקדים בקבוצת היעד שלך

קדם מוצרים ושירותים והגדיל את מודעות המותג שלך באינסטגרם. תמונות אטרקטיביות וקריאה לפעולות מבטיחות אינטראקציות ועוקבים. הם אידיאליים להצגת מוצרים קיימים וחדשים ולקידום מבצעים בחנויות.

 
תמונה ממונת באינסטגרם
תמונה ממונת באינסטגרם

הארגון והמותג שלך באור הזרקורים

ספר את סיפור הארגון שלך ובנה מודעות למודעות באמצעות מודעות וידאו. בעזרת סרטונים תוכלו להסביר את המוצרים והשירותים שלכם בצורה מושכת. fair-digital מבטיח שהסרטונים שלך באינסטגרם יהיו באור הזרקורים.

עוד יותר לומר? הגדל את טווח ההגעה של הסיפור שלך באמצעות מודעות סיפורים. טופס פרסום שמעניין לקמפיינים של מיתוג.

 

קדם (מרובים) מוצרים ושירותים

עם פרסומי קרוסלה אנו מגדילים את הנראות, האינטראקציות והמרות שלך. פרסומי קרוסלה מציעים אפשרות להציג תמונות מרובות של מוצרים או שירותים ולתת תמונה ברורה של ההצעה שלך.
ניתן להשתמש בפרסומות גם כדי לספר סיפור על הארגון שלך. ניתן לעשות זאת על ידי שימוש בכרטיסי קרוסלה רצופים או על ידי יצירת תמונה אחת גדולה המשתרעת על בד הקרוסלה.

 

מתחילים לשווק באינסטגרם ?